Categories Pielęgnacja i zdrowie

Czy wybielające pasty do zębów naprawdę działają?

Zdrowy uśmiech jest marzeniem wielu z nas. Aby móc się nim cieszyć, należy przede wszystkim dbać właściwie o higienę jamy ustnej i regularnie odwiedzać gabinet dentystyczny. A co zrobić, aby nasze zęby były śnieżnobiałe? Jednym z rozwiązań są dość często drogie zabiegi wybielające, na które nie wszystkich stać. Innym natomiast, o wiele tańszym, korzystanie z odpowiednich past wybielających, dzięki, którym osiągniemy wymarzony efekt.

Pasty wybielające!

Pasty wybielające to świetne rozwiązanie dla tych, którzy chcą, cieszyć się śnieżnobiałym uśmiechem. Na rynku jest ich od groma i co chwilę pojawiają się nowe, rekomendowane nie tylko przez specjalistów, ale również ludzi znanych i lubianych. Zdecydowanie jedną z godnych polecenia jest pasta BlanX White Shock. Dlaczego? O tym poniżej!

Aktywny czynnik wybielający ActiluX!

Pasta wybielająca BlanX White Shock to jedyna na rynku pasta zawierająca aktywny czynnik ActiluX, który po jej zastosowaniu odkłada się na powierzchni zębów i pozostaje aktywny przez cały dzień. Ale to jeszcze nie koniec! Z każdym uśmiechem, czynnik wchodzi w reakcję ze światłem, naturalnie wybielając zęby, usuwając bakterie, powodujące powstawanie szkodliwej płytki nazębnej. BlanX White Shock działa błyskawicznie i daje efekt natychmiastowy.

Produkt bezpieczny!

Prawdą jest, że nie wszystkie pasty wybielające są bezpieczne. Większość przyczynia się do ścierania szkliwa (potwierdzone szeregiem badań), co niestety negatywnie odbija się na stanie naszych zębów. Dlatego też, wielu stomatologów skutecznie odradza swoim pacjentom pasty wybielające, zamiast tego oferując drogie zabiegi. Pasta BlanX White Shock w przeciwieństwie do innych produktów tego typu jest bezpieczna. Mogą ją stosować osoby, które mają problemy z dziąsłami, a to dlatego, że nie zawiera szkodliwego nadtlenku. Jest ona również odpowiednia dla posiadaczy implantów. BlanX White Shock wybiela naturalnie bez użycia rozjaśniaczy optycznych. A gdzie ją kupić? Najlepiej w aptece lub renomowanej drogerii. Wtedy będziemy mieć pewność, że nie zostanie nam sprzedana podróbka.

Dodaj komentarz