Categories Pielęgnacja i zdrowie

Jak ubrać się na randkę

Randka, bez względu na to, w jakim jesteśmy wieku, zawsze budzi mniejsze lub większe emocje. Warto wiedzieć, w jaki sposób przygotować się na randkę, oraz w jaki sposób ubrać się na nią. Sam ubiór na randkę zależy w dużej mierze od tego, z kim się spotykamy oraz w jakim wieku jesteśmy. Nie wypada nam, mając 40 lat, ubrać się młodzieżowo, jak na dyskotekę w klubie. Obowiązywać powinien ubiór gustowny i elegancki. Inaczej, sprawa ma się w przypadku randki, kiedy nasz wiek mieści się w pierwszych trzech dekadach. Zawsze jednak warto wiedzieć, jak i w co się ubrać na randkę.

Randki online a randki w świecie realnym

Oczywiście, dzisiejsze czasy doprowadziły do tego, że większość z nas, najpierw odbywa randki online. Wielu z nas umawia się przez internet, wielu z nas poznało swoich partnerów, a nawet mężów czy żony w wirtualnym świecie. Często jest tak, że rozmowa przez internet, nie przeradza się w uczucie w świecie realnym, czasem jednak sytuacja ma się zgoła odwrotnie. Kiedy już dochodzi do spotkania realnego, warto, aby wyglądać jak najlepiej. Portale randkowe, mówią o tym, że pierwsze wrażenie jest najważniejsze i zachęcają do spotkań w świecie realnym. Tym samym, na takim spotkaniu musimy zrobić równie dobre lub nawet lepsze wrażenie, niż zrobiliśmy na tej drugiej osobie w sieci.

Garnitur zawsze pasuje

Jednym z elementów ubioru, który pasuje idealnie do randki jest garnitur. Bez względu na to, czy randka ma się odbyć w kawiarni, restauracji, teatrze czy też kinie, garnitur jest zawsze dobrym i konkretnym rozwiązaniem. Ze strony kobiet, na pewno sprawdzi się spódnica lub sukienka, a zimą, dobrym rozwiązaniem będą jeansy, które pasują wszędzie. Z jednej strony, na randkę należy ubrać się w sposób gustowny i szykowny, z drugiej natomiast, warto zrobić to w taki sposób, aby druga osoba nie czuła się skrępowana, gdy przyjdzie nieco lżej ubrana.

Każda randka powinna być traktowana indywidualnie, tak samo ubiór na taką randkę, powinien być traktowany indywidualnie, aby móc pokazać drugiej osobie, że na niej akurat nam zależy.

Dodaj komentarz