Categories Dodatki modowe

Torba ekologiczna jako element garderoby

Jeszcze kilka lat temu, noszenie na zakupy toreb bawełnianych było niemodne. Większość ludzi na łatwiznę kupowała ogromne ilości toreb plastykowych, ich koszt oscylujący w okolicach 1 grosza, powodował, że zaraz lądowały w śmieciach. Tak doprowadziliśmy naszą planetę do ruiny. Miliardy ton odpadków plastykowych zaścielają ziemię, na szczęście świadomość ludzka się zmienia. Dziś shopperka, czyli bawełniana torba ekologiczna, jest odpowiedzią na potrzeby ludzi oraz planety. Nie jest to element obciachu. Wręcz przeciwnie. Shopperka może dziś być nawet uzupełnieniem naszej garderoby.

Zamiast skórzanej torebki

Shopperka stała się na tyle popularna, że dziś w wielu kwestiach może konkurować z typową damską torebką. Zakupy spożywcze, czy też szybki popołudniowy shopping, może z powodzeniem odbywać się z bawełnianą torbą ekologiczną. Popularność tego typu toreb tak wzrosła, że często wykorzystuje się je jako prezent lub podarunek. Na shopperki bawełniane wykonuje się nadruk, który może być dedykacją lub też stanowić ciekawe uzupełnienie dla dress code kobiety. Bardzo często też, na torbach bawełnianych drukuje się dedykacje, jak na przykład „najlepszy dziadek/babcia na świecie”, z okazji dnia babci lub dziadka.

Lekka, poręczna i gustowna

Torba ekologiczna, bawełniana z ładnym nadrukiem nie jest dziś „obciachem”. Wręcz przeciwnie, jest modna, lekka, gustowna. Ładny nadruk i poręczna torba, służy idealnie popołudniowym, szybkim zakupom. Może być doskonała, jeśli chodzi o potrzeby zakupów w osiedlowym sklepiku jak również dyskoncie spożywczym. Shopperki są więc dziś czymś więcej niż tylko torbami na zakupy, stanowią element garderoby. Wiele kobiet używa ich w stroju casualowym, gdzie mogą pozwolić sobie na swobodne manewrowanie swoim ubiorem.

Naprawdę warto poświęcić kilka złotych i zaopatrzyć się w personalną shopperkę z ciekawym nadrukiem. Gotowym lub też przygotowanym przez siebie. Shopperka pomoże nie tylko wyglądać nowocześnie i casualowo, ale również pomoże być nam ekologicznymi.

Dodaj komentarz